AVUKAT ELİF SENA HASEKİOĞLU

ELİF SENA HASEKİOĞLU

Avukat Elif Sena Hasekioğlu, 2016 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Ankara Barosu’na bağlı olarak avukatlık stajına başlamış olup stajın tamamlanmasının ardından İş Hukuku ve Ticaret Hukuk alanında uzmanlaşmış bir hukuk bürosunda 1 sene kadar avukat olarak çalışmıştır. 2018 yılından itibaren serbest avukatlık yapan Avukat Elif Sena Hasekioğlu, 2021 yılında Hasekioğlu & Karadaş Avukatlık Bürosu’na ortak olmuş ve halen avukatlık faaliyetlerine devam etmektedir.

Av. Elif Sena Hasekioğlu gerek staj döneminde gerekse mesleğe başladıktan sonra Kişisel Verilerin Korunması, İş Kanunu Uygulamaları ve Aile Hukuku alanında eğitim ve seminerlere katılmıştır. Bunun yanında Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Eğitimi almıştır.

Özünde gönüllülük esasına dayalı olan ve Ankara Barosu tarafından şiddet ve istismar mağduru kadın ve çocukların hukuki yardım alması amacıyla başlatılan Gelincik Projesi‘nde görev almıştır. Ayrıca yabancı uyruklu kişilerin ve çocukların ceza yargılamasındaki haklarının korunması için eğitimlere katılarak çalışmalar yapmıştır.

Ağırlıklı olarak İdare Hukuku, İş Hukuku, Tüketici Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında çalışan Av. Elif Sena Hasekioğlu birçok şirkete hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Telefon : 0543 437 93 06
Mail Adresi : av.esakcay@gmail.com