Hakkımızda

Hasekioğlu&Karadaş Avukatlık Bürosu, alanında uzman ekibiyle müvekkillerine kaliteli bir hizmet sunma hedefiyle yola çıkmıştır. Müvekkillerinin değişen ihtiyaçları karşısında titiz bir çalışma ve çözüm odaklı bir yaklaşımla geniş kapsamlı avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Hasekioğlu&Karadaş Avukatlık Bürosu, sunduğu danışmanlık hizmeti sayesinde müvekkilleri açısından doğabilecek hukuki riskleri tespit etmekte ve bunlara ilişkin çözüm önerileri sunmaktadır. Uyuşmazlık sonrasında ise yenilikçi bir bakış açısıyla hızlı ve pratik hukuki çözümler üretmekte ve müvekkillerinin nitelikli bir avukatlık hizmeti almasını temin etmektedir.

Hasekioğlu&Karadaş Avukatlık Bürosu, faaliyetleri sırasında her aşamada müvekkillerine uyuşmazlığın seyri hakkında bilgi vermekte ve uyuşmazlığın çözümünde müvekkilleriyle iş birliği neticesinde hukuki süreci yürütmektedir.

Hasekioğlu&Karadaş Avukatlık Bürosu, faaliyetlerinin icrasında edindiği bilgileri gizlilik ve sır saklama ilkeleri doğrultusunda gizli tutmakta ve üçüncü kişilerle paylaşılmaması noktasında hassasiyet göstermektedir.

Hasekioğlu&Karadaş Avukatlık Bürosu, her biri alanında uzman hukukçu kadrosu ile hukukun birçok alanında hizmet sunmaktadır. Uzman hukukçu ekibi, alanında uzmanlaşmış profesyonellerden alınan danışmanlıklarla hem müvekkillerine her yönüyle hizmet sunmakta hem de bilgi ve tecrübelerini her geçen gün artırmaktadır.

Hasekioğlu&Karadaş Avukatlık Bürosu, Ankara’da kurulu olmakla birlikte Türkiye’nin farklı illerinde bulunan avukatlık bürolarıyla yaptığı iş birliği sayesinde ülkemizin her şehrinde müvekkillerine hukuki hizmet sunabilmektedir.

Hasekioğlu&Karadaş Avukatlık Bürosu, müvekkillerine temel olarak Türkçe ve İngilizce hizmet vermekle birlikte ulusal ve uluslararası çözüm ortakları sayesinde Farsça, Arapça, Rusça ve Fransızca hizmetler de sunulabilmektedir.

Hasekioğlu&Karadaş Avukatlık Bürosu, her geçen gün genişleyen uzman hukukçu kadrosuyla müvekkillerinin işlerine değer katmaktadır.